تامین و نصب انواع موتورهای کرکره ای برای درب های کرکره ای مختلف و در سایزهای مختلف

انتخاب نوع موتور کرکره برقی بهتر است با توجه به وزن و عرض و کاربرد آن در ساختمان و حتی تعداد دفعات باز و بسته شدن کرکره در طول روز انجام شود، تا به لحاظ قدرت موتور و هزینه بهینه مشکلی پیش نیاید.


موتور کرکره توبلار

موتور کرکره ساید با باطری

موتور کرکره ساید بدون باطریموتور کرکره برقی

کرکره وسیله‌ای برای کنترل ورود و خروج است که برای مغازه‌ها و ورودی کارخانه‌ها و… نصب‌ شده و امنیت را برقرار می‌کند. کرکره برقی در انواع و کاربردهای مختلفی موجود است که بر اساس جنس کرکره و نوع تیغه و نوع موتور کرکره با این معیارها دسته‌بندی می‌شود؛ موتور کرکره برقی به‌طورکلی به سه دسته تقسیم می‌شود: 

1.    توبلار یا استوانه ای (tubular)

2.   سانترال (central) 

3.   ساید (side)

موتور توبلار :
موتورهای بارزانته یکی از موتورهای با کیفیت موجود در بازار کشورمان به حساب می آید . موتور های توبولار بارزانته جهت کرکره برقی های سایز کوچک خانگی و فروشگاهی ، کرکره برقی های بزرگ و صنعتی ارائه میگردند .

موتور ساید :

موتور ساید به موتورهایی گفته می شود که در یک طرف درب قرار می گیرند و با استفاده از موتور زنجیر دار درب را به بالا و پایین می کشند .موتور کرکره ساید صنعتی دارای سیستم پاراشوت جهت جلوگیری از سقوط کرکره در صورت نقص فنی می باشد .

 موتور ساید بارزانته موتور کرکره برقی :

 موتور ساید بارزانته موتور کرکره برقی است که دارای قدرت فراوان برای استفاده در اماکن پر تردد می باشد. همچنین این موتور ساید می تواند کرکره های برقی با ابعاد و وزن بسیار بالا را نیز جابجا نماید.