طراحی، ساخت و اجرای انواع درب شیشه ای اتوماتیک

 در انواع اسلایدی، تلسکوپی، کرکره ای و غیره


درب اتوماتیک تلسکوپی

 درب اتوماتیک تلسکوپی یکی از انواع درب های خودکار که برای فضاهای دارای محدودیت می تواند بسیار کارآمد باشد، این درب ها با کمترین فضا، بالاترین سطح بهره وری را ارائه دهند.

درب اتوماتیک مغازه

درب اتوماتیک مغازه در سبک معماری امروزی و کاربری انواع مغازه ها، رفته رفته جزء ضروریات به نظر می رسد.  شاید چند سال پیش کمتر شاهد استفاده از این درب ها برای مغازه های محلی و معمولی بودیم، اما اکنون نیاز جامعه ناخودآگاه صنوف را به این سمت می کشاند.

درب اتوماتیک سکوریت

شیشه ی سکوریت از درب های ورودی بسیار پرکاربرد است، که به دلیل داشتن مزایای متعدد، در ساختمان های جدید و سیستم های مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است سکوریت شیشه هایی بسیار مقاوم و محکم و دارای شفافیت و درخشانندگی می باشند.

درب شیشه ای اتوماتیک برقی

با استفاده از درب های شیشه ای اتوماتیک  افراد بدون دخالت دست، و به کار بردن انرژی  به راحتی می توانند عبور و مرور داشته باشند. درب شیشه ای به دلیل نو بودن مورد استقبال بسیاری از سازندگان ساختمانی قرار گرفته و همین استقبال باعث شده تمامی سازندگان و افراد مشغول در صنعت ساختمان به دنبال قیمت درب شیشه ای باشند، تابتوانند بر اساس پروژه خود درب مناسب را انتخاب و نصب نمایند. قیمت درب شیشه ای را باید بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده در درب و تعداد لت‌های آن، نوع درب شیشه ای، اتصالات و یراق‌آلات مورد استفاده تعیین می‌نماید.


کاربرد و مزایا

  • جلوگیری از هدر رفت انژری 
  • سهولت در رفت و آمد
  • مجهز به باطری، قفل و یا حتی پنلهای مدیریتی جهت کنترل تردد

نمونه کارها:

نمونه کار شماره 1

نمونه کار شماره 2

نمونه کار شماره 3

نمونه کار شماره 4

نمونه کار شماره 5

نمونه کار شماره 6

نمونه کار شماره 7

نمونه کار شماره 8